Nerezová jednotka ICU UC-1901

Chat teraz
Podrobnosti o produkte

Nerezová jednotka ICU UC-1901

Široko používané na údržbu normotvornej látky, transfúziu kvapalín, doplnok kyslíka, terapiu modrým svetlom, rozprašovaciu liečbu, záchranu havarijných stavov a domáce pozorovanie.

Pohodlná samodiagnostika a všetky komponenty sa ľahko vymieňajú.

Bezpečnejší v dôsledku ochrany pri výpadku napájania a ovládania ventilátora ventilácie.

Vytvorenie priateľskej zdravotnej situácie pomocou Ultra Violet Sterilization, High Concentration Negative Ion čistenie vzduchu, kontrola teploty a vlhkosti, monitorovanie a odstraňovanie oxidu uhličitého, koncentrácia kyslíka a medicínsky nebulizér.

Štyri samostatne ovládané oddelenia poskytujú špecializované a individuálne chladenie a vykurovanie.

Dve stredné priehradky v hornej vrstve, jedna veľká priehradka v spodnej časti, ktorú je možné v prípade potreby rozdeliť na dve medzistupne.

História prevádzky dokumentujúca teplotu, vlhkosť, hustotu CO2 a hustotu O2, zobrazené v intuitívnych krivkách, poskytujú maximálne 72 hodín sledovania.

Určené na montáž všetkých potrebných doplnkov, ako je IV pól, infúzne čerpadlo, striekačka, monitor a clona brány.


Toex Trading je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov Pet Incubator v Číne s jedným z najznámejších značiek, vítame kúpiť a veľkoobchodné módne a zákaznícke nerezové oceľové jednotky icu uc-1901 CE na sklade od nás a skontrolovať nerezovú oceľovú jednotku icu uc-1901 cenou, cenníkom a cenovou ponukou s našou továrňou.
Vyšetrovanie