Dúha Titanium pokovovanie starostlivosti hrebeň

Dúha Titanium pokovovanie starostlivosti hrebeň
Chat teraz
Podrobnosti o produkte

HRANOL hrebeň

Sérii hranol je dlhoročný obľúbený profesionálna tvarovacia sada. Vybral a odporučil inštruktori a master tvarovací sada. Sú vynikajúce úprava hrebene s jedinečný dúhový titán oplechovania, ktoré je odolné voči korózii.

Kalené zuby sú vŕtané do pevnej kovovej chrbtice. Protišmykové chrbtice je členitý pre lepšie uchopenie a jednoduchosť použitia. Zaoblené zuby sú hladké a elegantné, jemná na dotyk.

HIKATO

HIKATO linka ponúka široké spektrum nožnice. Ideálna voľba pre rušné starostlivosti salónov. Každý strih je vyrobená z ručne japonskej ocele špičkový výkon a zabezpečenie dlhé obdobie životnosť a výkon.

HRANOL

Na rovnakej úrovni ako ostatné hornej línie nožnice, The Rainbow a Deep Space Black farebné hranol séria ponúka vynikajúci výkon. Je vyrobená z nerezovej ocele titánu potiahnuté vysoko kvalitné japonské 440C. Ponúka fantastické hodnoty a štýl. Obľúbenou voľbou pre šampióna tvarovací sada sveta cez.

SWAN

Swan séria je šmyku pre módne tvarovací sada, ktorí vyžadujú výkon a hodnotu. Každý strih je vyrobená z nerezovej ocele a maľoval v 5 nádherné farby; Barbie ružový, levanduľový, Sky Blue, slnečnicový žltý a Space Black.

ZAMAT

Creme de la creme nožnice. Velvet séria je medzi riadkami najvyššej kvality na trhu. Majster tvarovací sada vybrať tieto nožnice oproti ostatným výrazne vyššie ceny. Tejto série je vyrobená z kvalitných japonských 440C ocele s lešteným povrchom. Spracovanie je naozaj výnimočné. To drží okraj dlhšie než väčšina. Moderné a ergonomické strihanie rukoväť konštrukčné prvky "žeriav grip", navrhnuté tak, aby pomôcť zmierniť tlak na ramená a zápästia.


Vyšetrovanie