TD-908 psa ventilátor sušička

TD-908 psa ventilátor sušička
Chat teraz
Podrobnosti o produkte

TD-908 hluk Terminator sušička centrálneho systému

Lekárskom svete sa dlho známe, že nadmerného hluku vyvoláva stratu sluchu a prispieva k inej choroby (t. j. ochorenia srdca, úzkosť a stres súvisiace ochorenia).

Ako prostriedok pomáha skrátiť katalyzátor tieto fyzické ochorenia a na ochranu a zlepšenie zdravia a pracovného prostredia je sluha, sme strávili roky skúmaní hluku situácii, ktorej čelí tvarovací sada.

Urobil prielom!

Výsledkom je naša hluk Terminátor, ktorý je vybavený technológiou, ktorá využíva prostriedky a riešenia na zníženie hluku na pet sušičky.

Terminator hluku je kombináciou mnohých moderných technológií, vrátane vedenia hlučnosti absorpciu hluku, prenosu hluku vo vzduchu, atď.

Teraz, že táto revolučná technológia sa používa na náš centrálny systém sušička, neuveriteľne nízku úroveň 65dB bol znížený hluk. Je to veľký úspech v oblasti pet sušičky.

Systém funguje veľmi účinne dve silné duálny motor sušičky. To umožňuje dve tvarovací sada pracovať samostatne, sušenie dvoch psov naraz.

Mohol ešte pridávame 4 sušičky do bývania, robiť hluk Terminator silnejšie. Štyri sušiče vnútri s štyri individuálne vietor predajní umožňuje 4 tvarovací sada pre prácu v rovnakom čase.

Sme nielen zníženie okolitého hluku, ale tiež umožňuje možnosť odstrániť zdroj hluku z oblasti starostlivosti.

Dva dlhé ohybné hadice 10m (viac ako 32") prenos 90-95 m/s vysokou rýchlosťou vetra od základné jednotky starostlivosti tabuľky.

Hadice je možné namontovať na strop miestnosti. To umožňuje ľahký prístup, udržať ich poruke ešte von cesty ublíženie.

Keď hadice sa k našej elegantne navrhnuté jar vyrovnanej armatúr, sú k dispozícii, ešte z cesty. Ak potrebujete použiť fén, jednoducho strhnúť trysky jemne, a potom ju späť, keď ste hotoví.

Aby tento stroj neuveriteľne užívateľsky prívetivý a pohodlné, budete môcť ovládať sušička stlačením tlačidla na ručné tryska. To eliminuje potrebu pre vás chodiť do jednotky prepnúť Zap/Vyp. Tam je hlavné jedno tlačidlo Štart systému.

Môžete umiestniť jednotku v starostlivosti miestnosti, ktorá vyzerá ako skrine, alebo ju z miestnosti dramaticky znížiť hluk.

Ergonomické; ľudia, pet a sluha prostrediu; Tento ľahko použiteľný dizajn prináša mimoriadny zážitok, pri vytváraní zdravšie a viac príjemné pracovné prostredie.


Vyšetrovanie